Tipeez üyesi misin? Olmak ister misin?! Buraya Tıkla
Giriş!
  • Vızıltı
  • Oyunlar
  • Arkadaşlar
  • Forumlar
kara şimşek12
20 Gönderiler
Çırak Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
Gönderdildi: 18:12 16.04.2013
Arkadaşlar 3 aydan beri araştırıyorum bu gerçek mi ? Elimde ressmi yok ama Slen yazın çıkar Zaten başlığa yazdım not olarak . Hikayesini araştırıyorum Hospıce Hospays diye okunuyo Sanatorium Sanatoryum diye.
Oyunuda var ama çok korkunç önermiyorum korku oyunu sevenler isterse oynasın ben oynuyorum
senden 8 tane kağıt bulmanı istiyolar o kağıtları buluyosun yalnız çuvallıyacağın yerler var
mesela 2. kağıdı buldun diyelim 3. kağıdı almak için eve giriyon 3. kağıdı buluyon ve çuvallıyon
neden çünkü slenderman korku efekleri hapisane gibi yer oluyor o yüzden 2. kağıdı almak için
eve gircen yoksa çuvallıyon Size Slenderman la ilgili Hikaye anlatcam Bölüm 1:Kabus

Karanlık bir koridorda yürüyorum.Neden burdayım ? Ne zaman geldim ? Nasıl geldim ? bunların hiç birini bilmiyorum.Sadece birden kendimi karanlık bir koridorda yürürken buldum.Derin bir sessizlik vardı koridorda.Dışarıdan yağmur sesi geliyordu.Sessizliği ahşapın gıcırtısı bozdu.Etraf çok karanlık fakat ilginç bir şekilde nereye gideceğimi biliyordum.Yürüdükçe havanın daha çok soğuduğunu hissediyordum.Karşıda kapı yada ona benzeyen bir cisim vardı.Birden hiddetli bir rüzgar kapıyı açtı.Ve etrafı soğuk rüzgarlar bastı.Korkuyordum.Ama o kapının ardında ne olduğunu bilmek istiyordum.Bu yüzden yürümeye başladım.Tüylerim diken dikendi.Koridorun sonuna ulaşmıştım.
Büyük bir odaya girdim.Yer bu sefer mermerdi.Nefes alıp verdim.Soğuk buhar çıktı ağzımdan.Hala nereye gideceğimi biliyordum.Devam ettim.Daha da yavaşladım.Kendimi sardım kollarımla.Bu büyük odanın sonunda az önceki cisme benzeyen bir şey görüyordum.Kapı olduğunu düşünüyordum.Kapıya bir kaç metre kala az öncekinden daha soğuk rüzgar esti.Tüylerim artık şaha kalkmıştı.İçeri girdim.Yine büyük bir odaydı.
Yıldırım çarptı birden irkildim.Ardından kapı kapandı.Arkamdaki kapıya bakamadım korkudan.Bir şeyin arkamda olduğu hissine kapıldım.Arkamı yavaş yavaş dönüyordum.Gözlerim kapalıydı.Etraf daha da soğuk oldu.Yüz seksen derece döndükten sonra gözlerimi yavaşça açtım.Ve çığlık attım.Ayağım kaydı düştüm.Karşımda benden uzun suratı görülmeyen takım elbiseli bir adam duruyordu.Şimşek çaktı.Adam kayboldu.
Çığlık atarak uyandım yatağımdan.Kanla terle uyandım adeta.Nefes alıp veriyordum.Derin bir nefes aldım ve oh çektim.Yorganı kenara attım.Ve saate baktım.Saat dokuzdu.Benim hanım kalkmış olacaktı ki yanımda yoktu.Bunun bir rüya olduğu için Tanrıya şükrettim.Yataktan kalktım.Dolabı açtım.Çok terli olduğumdan üstümü değiştirdim.İçerden sesler geldiğini duydum.Kızartma sesi gibiydi.Günlerden Cumartesiydi.Hanım çocuklara güzel bir yemek yapıyordu kesin benide yemekten önce çağırırlardı.Üstüme bir şeyler giydikten sonra perdeleri açtım.Güneş ışığı içimi ısıtıyordu.Yine derin bir oh çektim.Birden ayak sesleri duydum.Yavaşça kapı açıldı.Gelen karımdı.Karım beni ayakta görünce şaşırdı.
"Uyuyorsun sandım" dedi gülen bir yüzle.
"Öyleydi" dedim soğuk bir tavırla.Yatağın üzerine attığım terli şeyleri gördü.
"Ne oldu sıcak falan mı bastı ?"
"Kabus gördüm terli bir şekilde uyandım.Umarım sana zahmet olmaz" dedim.Gülümsedi bana.Zahmet olmayacağını bilsemde normalde çamaşır günleri.Çarşamba,Cuma,Pazar idi bugün ise Cumartesiydi.
"Hallederim bir şekilde.Hadi gel kahvaltıya pancecake ve yumurta yaptım." gülümsedim.
"Elimi yüzümü yıkayıp geliyorum" lavaboya gittim.O da yatağın üstündeki terli çamaşırlarımı.Aldım yüzümü yıkadım ve aynaya baktım.Ve son bir kez derin bir oh çektim.

Arkadaşlar olay Lender City adlı bir şehirde geçiyor.Bu da Orionna City (Clown daki şehir) gibi uydurulmuş Amerikan Şehri.Gerilim tipi yazmak istiyorum.Umarım beğenirsiniz seriyi.Sizin düşünceleriniz benim için çok önemli.
Not:Slenderman adlı karekterden kurgulayarak yaptım.Direk resmini vermeyeceğim.Google dan yazınca çıkıyor zaten
Hikayeleri uzun tutcağımı sanmıyorum.Gerilim tipi olduğundan sıkma ihtimali olabilir.
Bölüm 2:Tacizci

Başımdan ilginç olaylar geçiyor.Rüyayı gördüğümden beri her şey daha karanlık adeta ! Şehirdeki insanlar bana tuhaf tuhaf bakıyor.Yolda yürürken izlendiğimi hissediyorum.Arkama bakıyorum fakat arkam hiç kimse olmuyor.Günlerce aynı rüyayı görmüştüm çıldırıyordum.Koridorda yürüyorum bir yere varıyorum oradan dev bir oda kapıyı açıyorum.İçeri giriyorum kapı aniden kapanıyor.Arkama baktığımda ise takım elbiseli suratsız beyaz kafalı bir adam.Bu rüyayı bir kaç hafta gördükten sonra yeni bir rüya gördüm.
Gece , sisli bir caddeyim.Arabalar parketmiş.Yürüyorum.Buraya nasıl geldiğim hakkında hiç bir fikrim yok.Elim paltomun cebinde.Yere bakıyorum.İlkbahar günü fakat farklı bir ilkbahar günü biraz daha soğuk , rüzgar çok şiddetli.Kaldırımda yürüyorum.Sonra bir sokak görüyorum.Sokakta bir kız var.Bir adam onu taciz ediyor.Kız yardım edin diye bağırıyor.Etrafıma bakınıyorum.Kimse yok sadece ben varım.
"Hey" diye sesleniyorum.Adam kızı bırakıyor ve benim üstüme yürümeye başlıyor.Kızı yere düşüyor ve ağlamaya başlıyor.Dudaklarından "Kurtar beni" dediğini anlıyorum.Adam yavaş yavaş yürüyor.Cebinden bıçağını çıkartıyor."Ne yapıyorsun sen ha" diyorum ürkek bir sesle.Adam gülümsüyor.Suratını hatırlayamıyorum bir türlü ama gülümsüyordu hatırlıyorum.Adam tam beni bıçaklayacekken uyanıyorum.
Bu rüyaya da anlam veremedim.Bir kaç gün boyunca bunu gördüm.Karım buna alışmıştı.Benim için endişeleniyordu.Bu yüzden benim için bir şey yapmaya karar verdi.İşteydim.Bir şirkette muhasebeciyim .İş çıkışına yakın beni aradı günlerden Salı idi .Bana bir adres verdi bir Pskiyatristin adresi olduğunu ve saat 19:45 de randevum olduğunu söyledi.İşten saat 19:00 da çıkıyordum.Kısacası kırkbeş dakikam vardı.Adresi biliyordum.Bizim şirkete on dakika uzaklıkta idi.
Saat 19:00 idi tam çıkıcak iken patron bana mesai verdi yarım saatlik bir iş olduğunu söyledi.Biraz telaşa kapıldım.İş ise saat tam tamına 19:36 da bitti.Koştuyordum.Fakat normal yoldan gitsem yetişemem diye düşündüm.Araba lanetler yağdırdım.Bir kaç gün önce bozulmuştu.Koşarak tenha bir sokağa girdim.Fakat koşmam bazılarının tuhafına gitti.Bu yüzden yürüdüm.Biraz rüzgarlıydı , elimi paltoma soktum.Etrafı göremiyordum.Çok sisliydi.Saatime bakmaya çekiniyordum.Bu kısa yolu kullanmayı iyi mi yapıyordum.Derken bir trafik lambası gördüm bozuktu.Bu sahneyi bir yerden hatırlıyordum.Bu sokağıda öyle rüyamdaki aynı sokaktı.Lambanın önünde durdum.Bozuktu.Bir kırmızı bir yeşil ışık oluyordu.Bir bağırma sesi geldi "Yardım edin" diyordu.Sesi takip ettim ve rüyamdaki gibi bir kız taciz ediliyordu.Etrafıma baktım.Orada bir insan görür gibi oldum ama çok sisliydi. "Hey" diye bağırdım.Sonra bunun çok da akıllı bir hareket olmadığını anladım.Adam kızı bıraktı.Kız yere düştü.Elbiseli yırtıktı.Elini bana uzatmaya çalışarak "Kurtar beni" demeye çalışıyordu.Adam cebinden bıçağını çıkardı.Sakallı gözlüklü az saçı olan kel bir herifti adama "Sen ne yapıyorsun" diye sordum korkuyordum.Titriyordum.Kekelemeye bile başlamıştım.Adam gülümsedi.Gözlerim fal taşı gibi olmuştu.Bu da bir rüya olabilir miydi ? Adam bana tam saplayacakken bir şey oldu.Adam dondu kaldı.Onun gözleride benden farksız değildi.Adamın gözlerinde korkuyu gördüm.Kız bağırdı.Adam yere düştü bıçağı da yere düşürdü.Sonra önümde bir gölge olduğunu farkettim.Benim gölgem olduğunu umut ettim ve arkamı döndüm...
Bölüm 3:Ağacın arkasındaki adam

Derin bir soluk aldım . "Kendini iyi hissetmiyorsan devam etmeyebiliriz." dedi bana kadın.
"Ah ,hayır problem değil .Arkamı döndüğümde orada biri yoktu ama onu hissettim."
"Peki ne yaptın." diye sordu. Gözlerinde hikayeme inanır ve yardım etmek istercesine bir bakış vardı.
"Yolun üstünde bir karakol vardı. Kızı oraya götürdüm. Adamı ise yerde bıraktım." .Gözlüğünü çıkardı ve masaya koydu.
"Bakın, ne düşündüğünüzü biliyorum. Bunu rüyanızda görmeniz size oldukça tuhaf geldi. Fakat beyinler bazen olacakları önceden görürler"
Kadına baktım. Dedikleri çok mantıksızdı. Geleceği bu kadar net bir şekilde görmek mümkün olamazdı. "Başka bir açıklaması var mı peki ?"
Kadın birden donakaldı. Bir kaç dakika konuşmadı. "Bildiğiniz gibi çoğu dinde Kötü Varlıklar ve Şeytanlar vardır..." Gözlerimi fal taşı gibi açtım. Bana bir şeytan mı dadanıyordu ? .
"Sadece Hristiyanlık ,Yahudilik yada Müslümanlık değil .Diğer tüm dinler dede var örnek olarak Budizm ,Hundizm gibi dinlerde bile var.". Hala bir şey anlamıyordum. Budizm le ne alakası vardı. Neler saçmalıyordu .
"Doktor bu varlıklar gerçek olsa bile benden ne istiyorlar." Kadın gülümsedi.
"Bir kiliseye git derim. Orada biraz vakit geçir." .İki görüş vardı. Biri bilimsel diğer si dini idi. İkisi de biraz bana mantıksız geliyordu .O gece rüya falan görmedim. Gördüysem de hatırlamıyorum.
Pazar günü doktorun tavsiyesi üzerine kiliseye gittim. Rahiple konuştum .Bana faydalı öğütler verdi. Bana şeytanın direk gelemeyeceğini başka bir şeyin olduğunu söyledi. Bana geçmişimi sordu. Daha önce yaptığım bir şey yüzünden cezalandırılıyor da olabilirmişim .Fakat hayatta kimseye zarar veren biri olmadığımı söyledim. Gözlerimde yalan olmadığını söyledi .Ya gerçeği söylüyormuşum yada ustaca bir yalan !
Salı günü yine Pskiyatrist'in ofisine gittim her şeyi anlattım. Dinle alakası olmadığını söyledim. Kadın bana yeni bir öneri sundu.
"İş hayatın çok yoğun biraz çocuklarınla vakit geçir. Parka falan götür onları .Hem temiz hava da alırsın." .Yine kadının önerisine sadık kaldım. Ve cumartesi çocuklarımı parka götürdüm. İki kızım bir tanede oğlum vardı. En büyükleri Serah Üniversite için şehir dışındaydı. Ortancaları David klasik bilgisayar düşkünüydü. Zaten salıncakta sallanırken telefonuyla oynadığını fark ettim. Lucy ise sekiz yaşındaydı. Okulda arkadaşlarıyla iyi geçinirdi. Öğretmeni "Kızınız çok zeki bir çocuk" diyordu dediğine göre zekası yaşının üstündeymiş. Oyun oynamayı çok severdi hele hele parka bayıldı. Bende ayağa kalkıp biraz spor aletlerine bineyim dedim. Biraz kurcaladıktan sonra bir yere oturdum. Çevreye göz gezdirdim. Fakat ağaçların arasında bir şey fark ettim ağaç kadar uzun boyluydu. Ve onu gördüm. Rüyamdaki gibiydi. Bana bakıyordu -yüzü olmasa bile hissediyordum- korktum. Kafamı başka bir yere çevirdim ve orada olmadığını fark ettim...
Konu Başlığı
SlenderMan gerçek mi? Not:Bilmeyen slen yazsın.
KARR 2008
4.133 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 18:16 16.04.2013
Hayır.Slender gerçek değil.Gerçek olsaydı Minecraftın kurucusu Notch ondan ilham almaktan korkar ve Endermani oyuna eklemezdi...Gerçek olsa millet çoğu oyunda ona harita yapmaktan korkardı.Slenderman yüzü olmayan beyaz,takım elbiseli bir yaratıktır.Yani bunun gerçek olmadığını kolayca anlayabilirsin.Yüzsüz canlı olmaz :D
Mustafa Kemal Atatürk-1881-193∞
zeyzey1231
1.280 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 18:17 16.04.2013
Okumaya üşendim.
özetler misin ? :D
GM_Black
111 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Hepsini okumasamda YARI YARI okudum.Super :D
black gladiator|Yigi Media-Kacak Hesaplar-Kacak Hesaplar TV|Galatasaray|
KARR 2008
4.133 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 18:23 16.04.2013
zeyzey1231
814 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Bu hikaye bir çocuğun babasının teyzesinin kuzeninin amcasının dedesinin kuzeninin çocuğundan
kardeşinin kuzeninin annesinin babasının yeğeninin amcasının oğlunun kuzeninin bir hikayesi.
Okumaya üşendim.
özetler misin ? :D
ATATÜRK'çü olmamdan rahatsızlık duyuyorsan verdiğim rahatsızlıktan GURUR DUYARIM! ATAM İZİNDEYİZ....
sooper_hero
601 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 18:28 16.04.2013

Kısa ve Öz bir cevap ;
Hayır. n.n
Mavi düşlerimin ötesinde şizofreni bir deliyim n.n
Resist2
2.141 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 18:30 16.04.2013
Slender Man, Something Awful forumlarında 'Paranormal resimler yapalım' konusunda birinin yaptığı ilginç resimle ortaya çıktı.Resim oldukça ilgi gördü çünkü daha önce hiç yüzsüz, uzun, insanları takip eden bir karakter düşünülmemişti.Resmin ünü forumlardan çıkarak zamanla tüm internete yayıldı.
Slender Man gerçek değildir.Hakkında yapılan resim ve çizimlerin hepsi, Something Awful forumunda çizilen resimden kopyalanmıştır.
KinGee Medya™
zeyzey1231
1.280 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 18:32 16.04.2013
P.i.t. Gee :)
kısa ve öz
kara şimşek12
20 Gönderiler
Çırak Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 18:33 16.04.2013
özet
Karanlık bir koridorda yürüyorum.Neden burdayım ? Ne zaman geldim ? Nasıl geldim ? bunların hiç birini bilmiyorum.Sadece birden kendimi karanlık bir koridorda yürürken buldum.Derin bir sessizlik vardı koridorda.Dışarıdan yağmur sesi geliyordu.Sessizliği ahşapın gıcırtısı bozdu.Etraf çok karanlık fakat ilginç bir şekilde nereye gideceğimi biliyordum.Yürüdükçe havanın daha çok soğuduğunu hissediyordum.Karşıda kapı yada ona benzeyen bir cisim vardı.Birden hiddetli bir rüzgar kapıyı açtı.Ve etrafı soğuk rüzgarlar bastı.Korkuyordum.Ama o kapının ardında ne olduğunu bilmek istiyordum.Bu yüzden yürümeye başladımKarşıda kapı yada ona benzeyen bir cisim vardı.Birden hiddetli bir rüzgar kapıyı açtı.Ve etrafı soğuk rüzgarlar bastı.Korkuyordum.Ama o kapının ardında ne olduğunu bilmek istiyordum.Bu yüzden yürümeye başladım.Tüylerim diken dikendi.Koridorun sonuna ulaşmıştım.
Büyük bir odaya girdim.Yer bu sefer mermerdi.Nefes alıp verdim.Soğuk buhar çıktı ağzımdan.Hala nereye gideceğimi biliyordum.Devam ettimpastingKendimi sardım kollarımla.Bu büyük odanın sonunda az önceki cisme benzeyen bir şey görüyordum.Kapı olduğunu düşünüyordum.Kapıya bir kaç metre kala az öncekinden daha soğuk rüzgar esti.Tüylerim artık şaha kalkmıştı.1.Bölümün
pastingBaşımdan ilginç olaylar geçiyor.Rüyayı gördüğümden beri her şey daha karanlık adeta ! Şehirdeki insanlar bana tuhaf tuhaf bakıyor.Yolda yürürken izlendiğimi hissediyorum pastingbir adam.Bu rüyayı bir kaç hafta gördükten sonra yeni bir rüya gördüm.
Gece , sisli bir caddeyim.Arabalar parketmiş.Yürüyorum.Buraya nasıl geldiğim hakkında hiç bir fikrim yok.Elim paltomun cebinde.Yere bakıyorum.İlkbahar günü fakat farklı bir ilkbahar günü biraz daha soğuk , rüzgar çok şiddetli.Kaldırımda yürüyorum
Adam tam beni bıçaklayacekken uyanıyorum.
Bu rüyaya da anlam veremedim.Bir kaç gün boyunca bunu gördüm.Karım buna alışmıştı.Benim için endişeleniyordu.Bu yüzden benim için bir şey yapmaya karar verdi.İşteydim.Bir şirkette muhasebeciyim .İş çıkışına yakın beni aradı günlerden Salı idi .Bana bir adres verdi bir Pskiyatristin adresi olduğunu ve saat 19:45 de randevum olduğunu söyledi.İşten saat 19:00 da çıkıyordum.Kısacası kırkbeş dakikam vardı.Adresi biliyordum
KARR 2008
4.133 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 18:35 16.04.2013
Resist2
1.111 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gee,belki sen biliyorsundur,Youtube'un bir Youtuberi olan Tobuscus'ın adı Toby Turner mı ?
Gönderdildi: 18:30 16.04.2013
Slender Man, Something Awful forumlarında 'Paranormal resimler yapalım' konusunda birinin yaptığı ilginç resimle ortaya çıktı.Resim oldukça ilgi gördü çünkü daha önce hiç yüzsüz, uzun, insanları takip eden bir karakter düşünülmemişti.Resmin ünü forumlardan çıkarak zamanla tüm internete yayıldı.
Slender Man gerçek değildir.Hakkında yapılan resim ve çizimlerin hepsi, Something Awful forumunda çizilen resimden kopyalanmıştır.
~gєємαѕтєя ~кιηgєє мє∂уα
Resist2
2.141 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 18:36 16.04.2013
Evet, aynen öyle.
KinGee Medya™