Tipeez üyesi misin? Olmak ister misin?! Buraya Tıkla
Giriş!
  • Vızıltı
  • Oyunlar
  • Arkadaşlar
  • Forumlar
mourinho
5.328 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
Gönderdildi: 10:50 07.11.2010

Arkadaşlar hala loliye çıkma teklifi edenlere inanıyormusunuz?Hepsi lolipop girlin nickleri ya görmüyonuzmu nicki Justin=Loli diye biri yazmış ben loliyi kıskanıyom abi yok böyle biis bide yazdığı adamların hepsinin yorum sayısı 5 den yüksek değil bukadarda olmaz!Lütfen inanmayınız biraz mantığını çalıştırsanız anlarsınız...bide konu açmış yakışıklı_tugay yazısını okuyun Karizmatik Genç o kimdi karizmatik genç lolinin abisi oda yalan ama öyle diyordu değilmi?Eee bunun amacı ne peki yorumlarınızı bkeliyorum benim şuan yaptığım kimseyi küçük düşürücü bir durum değildir doğruları ifade edip konuya işliyorum!Şimdi bana aoura_angel felan senin demeyin inanmıyorsanız lovene sorabilirsiniz veya heytoolla bu konuda bana mesajlar geldi!...

Tembellikten kurtulma metodları no 6987542391; işte önce o numarayı okuman gerekiyodu.
Konu Başlığı

lolipop girlin yeni oyunu[bakın]!

Loven
1.730 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 10:58 07.11.2010
Çok doğru onlar loliyi sevmiyorlar bir kere yüzünü bile görmediler ! Yok laflarını sevmişte atma be kardeşim daha yeni üyesin onun sözlerini nereden gördün ! Galiba bazıları tipeez tiplerini gerçek sanıyor !
Korkaklar Hiçbir zaman ileriyi göremezler çünkü sadece gördüklerine inananlar korkaktır,cesurlar ise her daim yenilik için yaşar çünkü onlar görmeseler bile bilenlerdir ve sonuna kadar yürüyenlerdir..(One Day)
taybis
4.527 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 11:06 07.11.2010

bencede okadar kisi loliye asIk olamaz herhaldee baskalarina ASIK olamiyolarmi mesela jindajindaya tmm sewi kizmnasinlar ama ne yalan solin gzl kiz zaten tumu yeni acilmis mourinhonun dedii gibi en fazla 5 gonderileri oluyo sonra asIK oldum o zaman jindajindanin da sewi oldunu bilmezler yenilerse ve sew olalimmi derler ama bu yalan cunku bencede loliu kendisi aciyo bu uyelikleri

$$$_____$$$$$$$$$$$$$$$_$$$_______$$$_$$$$$$$$$$ $$$____$$$____$$$____$$$_$$$_____$$$__$$$_______ $$$____$$$___________$$$_$$$_____$$$__$$$_______ $$$_____$$$_________$$$___$$$___$$$___$$$$$$$$__ $$$______$$$_______$$$_____$$$_$$$____$$$_______ $$$_______$$$_____$$$______$$$_$$$____$$$_______ $$$$$$$$$___$$$_$$$_________$$$$$_____$$$$$$$$$$
doluca
11.989 Gönderiler
Forum Moderatörü
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 11:22 07.11.2010
mantıklı!!!
//Kardeşliği anca kardeş olanlar bilir -CİMBOM♥// Seza♥
mourinho
5.328 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 11:25 07.11.2010
çok mantıklı hemde arkadaşlar çok kez yaptı bunu
Tembellikten kurtulma metodları no 6987542391; işte önce o numarayı okuman gerekiyodu.
doluca
11.989 Gönderiler
Forum Moderatörü
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 11:28 07.11.2010

Olabilir çünkü bu işlerde en önemli yer kaç tanemesaj attığı!

mourinho
5.328 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 11:30 07.11.2010
Veee doluca müthis bir şey buldum lolipop girl konsuna bak yakisikli tugayın açtığı konuda dakikalara bak 1er dakika arayla her kes yazmış
crazy genç
367 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 11:34 07.11.2010
kız yalncı yani ?
Cahil Herif -------------------- Twitter Hesabım @cahilheriftalha ------------------- thecahilherif.blogspot.com
jindajinda
5.767 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 11:34 07.11.2010
haklısınız mantıklı bi fikir ve justin+loli falan hiç inandırıcı değil.
DUTEOMAN
doluca
11.989 Gönderiler
Forum Moderatörü
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 12:42 07.11.2010
evet ourinho çok haklısın.Ben beklemezdim bunu loliden.He zizide aptal yerine düşürdü değil mi?Yzıklar olsun lolipopa
lolipop girl
11.186 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 12:52 07.11.2010
justin-_-lolipopmu dionuz yoksa justin drew biebermi eğer justin bieberi diosanız o bnim alt komşum bikere bnim sadece 4 adresim var bn kimseye devrimcilik ayrımcılık yapmam aşık olularsa oluolardır ben afedersiniz ama delikanlı bi kızım ve dürüst biriyimdir eğer birisine yalan sölemişsem af ola ama bölede terbiyesizlik yapmazlar yakışıklı tugayı hiç tanımıorum kndisinide hiç görmedim sadece tanıdıklar abim olan ve yorum yazanlar çünkü ordakiler bnim mahalemdeki arkidişlerim o kimse zaten onu öldürecem kesim mhledendir onlarda ekliymiş :@@ karizmatik gençbnim abim kime yalan sölemişsem allh blamı versin burda yemin edeyim. o justin-_-lolipop bnim adresim ve justin drew bieber olan kişide alt komşum en iyi qanqam merve. o kişlerde hep yanımda ve tipeezde olan o yazılan kişiler bnde facde ekli ona sölüorum yorum yaz die bidada bana laf atmayın ve üzmeyin sizin sayenizde bir kere daha rezil oluyorum ... özellikle sen loven ve mourinho ve jindajinda sizi kınıyorum ilyadaya yaptınız gibi...
Gσтнιc | тнє вєαтlєѕ | ηιяναηα | ριηк ƒlσуd | gυηѕ ' яσѕєѕ | Dσcтσя ωнσ | тнє вιg вαηg тнєσяу |
<<< |   1   2   3   4   5   6 Sonraki sayfa >>>
[Yukarıya Dön]
Foruma Atla!
Arama:
Forum yöneticileri
doluca
carizmaemir_
HaryPoterr
sunsét