Tipeez üyesi misin? Olmak ister misin?! Buraya Tıkla
Giriş!
  • Vızıltı
  • Oyunlar
  • Arkadaşlar
  • Forumlar
eylül başak
7.944 Gönderiler
Aktif Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
Gönderdildi: 16:39 07.09.2012
-18 Yaşında Bir Genç Kızın Düşünceleri-
Bir yaş daha büyüdüm.Bugün tam 18ime girdim.Çoğu kişi 18 yaş olmak ister güya özgürlüklerinin başladığı çağ bu zamanlarmış.
Ama öyle değil işte.Sana toz pembe gözüken hayat artık gerçeklerini yüzüne yüzüne bir tokat gibi vurmaya başlar.Hıh! Güya özgür olacakmışım.Benim özgürlüğüm çocukluğumun bittiği zaman biter!..18 olmak benim için neler ifade eder;İş,ekmek,okul,üniversite sıkılntıları.Ailen artık sana daha bir bireymişsin gibi bakar evet bu hoş birşey ama gerçekleri yüzüne vurmaktan kaçınmazlar.Sana sürekli güzel bir yer kazandı adam olduğunu görelim !!derlerer.Hep kendi yapamadıklarını sana söylerler ve yapman için bütün çabalarını sarf edeler.Bu güzel bişey çünkü benim artık kişiliğimn yerine geldiğini düşünerek düşüncelerini paylaşıyorlardır.
18 olmak akşam gece on ikilere kadar dışarıda gezmek değildir benim için.Ya da anne babaya sen karışamassın ben reşit oldum demek değildir 18 olmak 18 olmak bir yaş daha düşüncelerinin değişmesidir.Bir yaş daha anneye babaya itaat etmek onu sevmek kollamaktır.18olmak. Olgunlaşmanın belirtisidir. Gerçeklerin farkına varmalısın bu yaşta.Varacaksındır da zaten :) Varmayanlar hiç yokmudur diye soracaksanız vardır tabiiki ama o insanlar kendilerini kocaman bir okyanusta kaybetmiş insanlar gibidirler.Kimse onları bulamaz Çaresiz ve ümitsiz bir vakadırlar.Tekrar görüşmek üzere günlük.
8 Yaşındaki Küçük Bir Kızın Düşünceleri
Ollleeey !!..! Bugün taaaaam 8 yaşıma girdiiim! :))Çok mutluyum inanın anlatamam!!Pastama 8 mum diktiricem vee tam 8 dilek hakkım olacak off düşünsenize 18 yaşıma geldiğimdee 18 dilek hakkı :0İnanılmaz değil mi bu sevgili günlüğüm ? :D Neyse acaba doğum günümde ailem bana ne hediyeler alacaklar ? Off önceden söyleseler olmuyor.:(Ben annemden kocamaaan bir ayı bekliyorum ablamda şöyle güzel bi makyaj seti alır umarım hani pembe aynalı olanından)Babamda telefon alsa keşke köpüşlerimin resmini çekeriim >.< çok şeker olur:D Off off ama babam telefonmu alır sanki -,- bütün arkadaşlarımın var benim niye yok dediğimde sen daha küçüksün diyip kızıyorlar hemen neden sanki benim arkadaşlarım çok mu büyük ! :(Imm bababmın yine alacağı hediye kitap olur -,-) Olsun kitap koleksiyonuma koyarım :DAbim barbie bebek alır :DBbeklerimi 15 tane olacak yine alırsaa :D Hepsini tekeer teker sıralarım vee annemin telefonnundan resimlerini çekerim
:D off süper olacak >.< Neyse günlük şiiitt abim odaya girdi sana yazdıklarımı görmesin hadi 9. yaş günümde görüşmek üzere şekeriiim sana süslü günler :* :* :D not:9 dilek hakkımın olmasını heyecanla bekliyorum.
(Düşünceler tamamen bana aittir yaşım:15)
♥♥ƸӜƷBen bir palyoçum yüzüm gülerken içim ağlar aslında.. <3..ƸӜƷ♥♥
Konu Başlığı

-Bir Genç Kız ve Küçük Bir Kızın Günlüğü- 18 ve 8

CaNdY Sweet
2.991 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 16:51 07.09.2012
Çok güzel olmuş :) Güzel bir konu! Hiç açılmamıştı!
I LoVe YoU...♥■▬▬▬►Niall Horan *✰*✰*✰*✰*✰*✰ ♥Kankalarım♥■▬▬▬► ♥Kraliçe Neşeli♥ ♥fear_riper♥ *♥123*♥ ♥Bay Ramazan♥ ♥Live♥ ♥chılgın prenses♥ ♥AsiMeLeq2♥ ♥ceelines♥ ♥celines♥ ♥elifcik123♥ ♥eylül başak♥ ♥flora2♥ ♥Gee Master ♥ ♥mavigöz 4♥ ♥Good_baby♥Miniminicik57♥ ♥smiLe**♥ ♥stellacık18♥ ♥vahşikartal♥ ♥cesurkedicik♥
eylül başak
7.944 Gönderiler
Aktif Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 16:53 07.09.2012

Teşekkür ederimCandy'ım:) <3

♥♥ƸӜƷBen bir palyoçum yüzüm gülerken içim ağlar aslında.. <3..ƸӜƷ♥♥
paticik.
298 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 17:55 07.09.2012
ağlattın beni yaa panpaa
elifcik123
2.164 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 18:48 07.09.2012
bireymişsin gibi bakar evet bu hoş birşey ama gerçekleri yüzüne vurmaktan kaçınmazlar.Sana sürekli güzel bir yer kazandı adam olduğunu görelim !!derlerer. derlerer :D hatalarını bulacağım :) ama sana kötü anlamda değil hata falan demek için :D

18olmak. Olgunlaşmanın 18olmak :D

diye soracaksanız vardır tabiiki ama o insanlar kendilerini kocaman bir okyanusta kaybetmiş insanlar gibidirler.Kimse onları bulamaz Çaresiz ve ümitsiz bir vakadırlar.Tekrar görüşmek üzere günlük. Tabiiki ki ayrı mı olacaktı :D

TAVİ ♥ SÜPERKIZ96 ♥ GOOD_BABY ♥ GOLDHAZEY ♥ BERKEN ♥ CELİNES ♥ KİNG_STAR ♥ MİKUBELL ♥ KARA BONCUK ♥ ARDA362 ♥ TEKNOLOJİK QÜZEL ♥ ŞİRİN_ŞEKER_KIZ ♥
[Yukarıya Dön]
Foruma Atla!
Arama:
Forum yöneticileri
River Song