Benim Dünyam
Tipeez Dünyası
Oyunlar
Haberler
Forumlar
Çizgi Filmler
TipStar
HopSohbet
Tipeez üyesi misin? Olmak ister misin?! Buraya Tıkla
  • Vızıltı
  • Oyunlar
  • Arkadaşlar
  • Forumlar
REKLAMI KAPAT
kutaltro
1.480 Gönderiler
Forum Moderatörü
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
Gönderdildi: 19:28 21.01.2013
Merhaba arkadaşlar,bugün yeni makalemle karşınızdayım.Makalemin konusunun adı ''Çağımızın Hastalığı Stres''.
Uzmanlar,hayatın her anında kişinin karşısına çıkabilen strese karşı ''kendi kendinle konuşmak,şarkı söylemek,bağırmak
yastığı yumruklamak ya da havaya tekmeler savurmak'' gibi ilginç yöntemler öneriyor.
Kişinin ruh haliyle ilgili olan stresin,kontrol edilmediğinde birçok biyolojik rahatsızlıkları da beraberinde getirir.Maça giden erkekler evlerine döndüklerinde her zamankinden daha rahat görünürler ve aile fertleri tarafından fark edilir.Bunun nedeni
maç sırasında bağırıp,bir süreliğinede olsa sorunlardan uzaklaşmadır.
Bu nedenle,çevrenizde kimsenin olmadığına emin olduğunuzda kendi kendinize konuşun,bağırın,şarkı söyleyin.Kendi kendine konuşmak hakkındaki olumsuz yargıları da bir tarafa bırakın.Sizin ruh sağlığınız başkalarının ne düşüneceğinden daha önemlidir.
Parkta oturmak da stres atma yöntemidir.Bir parkta oturup kuşları,çocukları,bekçileri,köpekleri izlemek,sadece 15 dakika beyni bu doğal akışa bırakmak gergin vücudun ve dolu zihnin rahatlamasını sağlar.Evde strese girildiğinde komik bir şarkı söylemek,hatta komik hareketler yapmak zorlada olsa gülmek ve çocuk ruhunu yakalamak birkaç dakika için de olsa kişiyi rahatlatır.
Bu öneriler bazı kişilere komik gelebilir komik olduğunu düşünmeyin,mutlaka uygulayın.Stresi kontrol altına aldığınızda,komik bulduğunuz bu önlemleri yaşam tarzınız haline getireceğinizden emin olun.Stresle baş çıkmanız size başarı ve mutluluğu getireceğini unutmayın ..!
Siz bu yöntemleri kullanıyor musunuz ?
Arkadaşlar,inşallah makalemi beğenmişsinizdir.Bu bölüme yeni geldim ilk önceden tasarım bölümünde kendimi geliştiriyordum ama artık burada olacağım.Umarım size yararlı bilgiler verebilmişimdir.Sıcak konu olmasını umut ediyorum. Umarım makalemi beğenmişsinizdir.Şimdilik güle güle.. ;)
<<OhŞitBacım™>>✯<<Kediminati üyesi>>✯<<Bulutçular Birliği *-*>>✯<<Ben bir BAD BOY'um>>✯<<Al bi snikırs ye>>♕♕THE LAST HTML & JAVASCRİPT AİRBENDER♕♕ ⓣⓘⓟⓔⓔⓩ ⓓüⓝⓨⓐⓢıⓝıⓝ ⓔⓕⓔⓝⓓⓘⓢⓘ
Konu Başlığı

Çağımızın Hastalığı Stres...

Şekerci şeker
2.084 Gönderiler
Tipeezkolik
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 20:15 21.01.2013
Çok güzel yazmışsın...
Makaleni biraz daha anlaşılır ve okunur kılmak için birkaç şeyi düzelttim..
Sıcak konuu :))
|Enrique Igleasias ♥.♥| |Lana Del Rey ♥.♥| |Whitney Houston ♥| |Beyoncé ♥| |Scorpions ♥|
kutaltro
1.480 Gönderiler
Forum Moderatörü
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 20:44 21.01.2013
Çok teşekkür ederim yaaa eklediğin için çok teşekkür ederim ;) yazar olmak için uğraşıyorum çok teşekkürler ;)
<<OhŞitBacım™>>✯<<Kediminati üyesi>>✯<<Bulutçular Birliği *-*>>✯<<Ben bir BAD BOY'um>>✯<<Al bi snikırs ye>>♕♕THE LAST HTML & JAVASCRİPT AİRBENDER♕♕ ⓣⓘⓟⓔⓔⓩ ⓓüⓝⓨⓐⓢıⓝıⓝ ⓔⓕⓔⓝⓓⓘⓢⓘ
fb1907furkan
6.522 Gönderiler
Tipeezmania
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 21:05 21.01.2013
Güzel makale.
Teşekkürler. :)
kutaltro
1.480 Gönderiler
Forum Moderatörü
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 21:26 21.01.2013
Saol fb1907furkan,yazar olmak için artık çok çalışıcağım.
Aquas Preyas Halef
4.515 Gönderiler
Tipeezkolik
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 20:30 22.01.2013
Teşekkürler
~ I ♥ Ezidi ~ Sőчℓє; тαşı тσρяαğı αℓтıη σℓмυş кας чαzαя¿ đєℓ¡к тєsт¡ υмυтℓαяıм, αкαя αℓтıηđαη αzαя αzαя sőчℓє, ηєчє чαяαя чαşαмαк αℓтıη в¡я kαƒєsтє¿ в¡я чαηıм sєη¡ вєкℓєякєη, đ¡ğєя¡ вєкℓєя őℓűмű αğıя αğıя... ♡
kutaltro
1.480 Gönderiler
Forum Moderatörü
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 14:38 25.01.2013
Saolun ;)
fistuquw
1.303 Gönderiler
Tipeezkolik
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 16:10 25.01.2013
Git ya lütfen git tasarım bölümüne burda ben çalışıyom :( :D
...
kutaltro
1.480 Gönderiler
Forum Moderatörü
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 16:36 25.01.2013
Yok öyle hazırcılık :D
Théqlikéli_İbo
142 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 18:44 25.01.2013
Bi qt snden dha qzl mkale yzıom bde yzr olck mhh
+ Çocuğunuzun adı ne ? - Ankaralı + Meireles ? | Maçta benim gözlerim: (←_←)(→_→)(←_←) (→_→) Hakem yanına gelince: (↓_↓) Hakem uzaklaşınca: (←_←)(→_→)(←_←) (→_→) | Ozibo . Medya™ | Karpuzgiller ~ Karpuzgil. ..
kutaltro
1.480 Gönderiler
Forum Moderatörü
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 19:30 25.01.2013
Ben, kibiri yüzünden burnunun ucunu bile göremeyen insanlardan değilim. Eğer yorum yazmak istiyorsan ya beğenirsin ya da bazı yerlerini eksik bulup eleştirirsin.
Ama sen kötü bir şekilde kıyaslama yolunu tercih ederek cahillik ettin.
Bu senin suçun değil elbette seni bu şekilde yetiştirenlerin suçu.
Kibirli davranışlarını bititrmek için googleden araştırma yapmanı tavsiye ediyorum.
En yakın zamanda düzelmen dileğiyle.. ;)
<<< |   1   2   3 Sonraki sayfa >>>
[Yukarıya Dön]
Foruma Atla!
Arama:
Forum yöneticileri
sundaysummer