Benim Dünyam
Tipeez Dünyası
Oyunlar
Haberler
Forumlar
Çizgi Filmler
TipStar
HopSohbet
Tipeez üyesi misin? Olmak ister misin?! Buraya Tıkla
  • Vızıltı
  • Oyunlar
  • Arkadaşlar
  • Forumlar
REKLAMI KAPAT
Ganzalez
9.553 Gönderiler
Tipeezmania
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
Gönderdildi: 19:31 21.01.2013

Konu özeti:

Avustralya Açık Tenis Turnuvası'nda tek erkeklerde İsviçreli Roger Federer, Kanadalı Milos Raonic'i 3-0 mağlup ederek adını çeyrek finale yazdırdı ve Tsonga'nın rakibi oldu.
Federer, Tsonga'nın rakibi oldu!
Konunun Tamamı :
Federer, maçı 41 basit hatayla tamamlayan Raonic'in servisini 2 kez kırdığı üçüncü seti de 6-2 alarak, 113 dakika süren maçı 3-0 kazandı ve çeyrek finale yükseldi.
Federer, 7 numaralı seribaşı Fransız Jo-Wilfried Tsonga ile yarı finale çıkmak için mücadele edecek.
Avustralya Açık Tenis Turnuvası'nda tek erkeklerde İsviçreli Roger Federer, Kanadalı Milos Raonic'i 3-0 yenerek çeyrek finale çıktı.
Merkez kort Rod Laver Arena'daki günün son dördüncü tur maçında, tek erkeklerde 2 numaralı seribaşı İsviçreli Roger Federer ile 13 numaralı seribaşı Kanadalı Milos Raonic karşılaştı.
İlk sette Federer, topu olabildiğince oyunda tutmaya çalışırken, güçlü servisleriyle etkili olan (6 ace) ve atak bir oyun sergilemeye çalışan Raonic, ilk 9 oyunda servis oyunlarına tutundu. Onuncu oyunda, Federer, Raonic'in basit hataları sonucu servis kırdı ve ilk seti 6-4 kazandı.
İkinci sette, iki tenisçi de servis kırmayı başaramayınca, seti kazananı belirlemek için "tie-break"e gidildi. Soğukkanlılığını muhafaza eden Federer, "tie-break"i son puandaki mini break ile 7-4 kazandı ve setlerde 2-0 öne geçti.
Chelsea <3 Rap/Hip-hop <3 Tumblr <3
Konu Başlığı

Federer-e Tsonga Rakip Oldu

coren
7.990 Gönderiler
Tipeezmania
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 19:48 24.01.2013
Paylaşım için teşekkürler :)
Yastığımı ters çevirdiğimde aklıma sen geliyosun o değil ........ Hayatımın erkeğine küçük bi not : Al o kızı götüne soq
Ganzalez
9.553 Gönderiler
Tipeezmania
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 19:49 24.01.2013
Önemli Değil :)
Chelsea <3 Rap/Hip-hop <3 Tumblr <3
sezoli
4.341 Gönderiler
Tipeezkolik
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 16:18 03.08.2013
P.İ.T.
Bloom_Ahsen
160 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 11:07 25.09.2014
PİT :3
selenator ✼
Kaan_2005
2.196 Gönderiler
Tipeezkolik
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 17:36 15.09.2015
PİT :|
1 yıl sonra belki.. ''İnsanlar seninle konuşmayı bıraktığında arkandan konuşmaya başlar.''
[Yukarıya Dön]
Foruma Atla!
Arama:
Forum yöneticileri