Tipeez üyesi misin? Olmak ister misin?! Buraya Tıkla
Giriş!
  • Vızıltı
  • Oyunlar
  • Arkadaşlar
  • Forumlar
Paylastıkca
55 Gönderiler
Aktif Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
Gönderdildi: 11:08 14.07.2013

Merhaba Arkadaşlar!

İlk makalem ile karşınızdayım.

Henüz bugün kayıt oldum ve yeni arkadaşlar edinmek için harekete geçtim.

Size bugün Adeland'ı anlatacağım.

Paylastıkca artar!

Adeland: Renkler Dünyası renklerin ve mutluluğun buluştuğu yerdir. Kısaca bir göz gezdirmeye ne dersiniz?

Adeland'da yapabilecekleriniz sayısızdır. Çizgi film izleyebilir,oyun oynayabilir,puan tablosuna bakabilir ve üye olarak daha fazla şey yapabilirsiniz. Renklerin sayısız güzelliğinde büyülenmek istiyorsanız Adeland'ıkeşfetmeye başlayabilirsiniz.

İşe Adeland'ı keşfetmeye gidelim ne dersiniz? Adeland çok zevkli bir eğlence yeridir. Amacı Dünyadaki renkleri korumaktır. Bunun için bazı renk koruyuculara ihtiyaçları vardır. İşte o sizsiniz!

İşte burası Adeland. Oldukça renkli ve mükemmel değil mi?

Bakalım Adeland koruyucuları Adeland'ı renksizlikten koruyabilecekler mi? Onlarla sohbet edemeyiz ama yakından tanımaya ne dersiniz? Haydi gidip onlarla tanışalım!

Arkadaşlar Adeland'dan çıkarabileceğimiz en güzel ders Dünyamızı kirletmemek ve renklerini korumaktır. Adland'dan sonra sizlere birkaç renkli/renksiz görüntü göstereceğim. Dünyamız bizim elimizde.

Şimdi sizinle adelandın web sitesinden başka şeyler göstereceğim. Bakalım Adeland'ı nasıl buluyorsunuz?

Fotoğraf: Bakalım, Renk Koruyucuları anahtarları bulup Adeland ülkesini renksizlikten kurtaracak mı? Takip etmek ve ilk bölümü izlemek için; http://adeland.com/ linkinden sitemizi ziyaret edebilirsin!

Adeland'da kapışma sürüyor! Renk koruyucuları acaba başarabilecekler mi? İzlemek için Link 1'e tıklamanız ve fan sayfasına ulaşmak için 2. linke tıklamanız yeterli! Herkes çok heyecanlı!

Fotoğraf: Renk Koruyucuları’nın Macera Dolu Yolculuğu Başlıyor. İlk Bölüm BUGÜN http://adeland.com/ ’da Haydi Maceraya Siz de Katılın!

Arkadaşlar bu güzel oyunun renklerini masaüstünüze taşımak için link 3'e tıklamanız yeterli olacaktır. Adeland kadar renkli bir masaüstü güne ferah başlamınıza yardımcı olur. Renkler insanı sakinleştirir.

Fotoğraf: Masa üstünü Adeland'ın renkli dünyasından kareler ile güzelleştir.

Şimdi Adeland'ın hikayesini tanımaya ne dersiniz? Bu güzel şehire biraz daha vakit ayırır mısınız?

Uzun zaman önce renk koruyucuları, Adeland'a gelmiş. Burası çok kasvetli ve renksizmiş. Bu renksiz yeri kurtarmak için çok çalışmışlar. Fakat buranın renksiz kalmasını isteyen kötü kişilerle büyük bir rekabete girişmişler. Böylece Adeland renklerini koruyabilmek için savaşmış. Adeland, savaştıkça güçleşmiş. Ama kötü kişiler Adeland'ı bırakacak değillermiş. Adeland'ı alma savaşı tüm heyecanıyla devam ediyormuş!

Arkadaşlar biz de tüm içtenliğimizle doğaya zarar vermemeliyiz. Adeland'a baktığımızda ne kadar güzel ve canlı renkler varsa Dünyamız için de aynı şeyi yapmalıyız. Çünkü burda biz yaşıyoruz!

Şimdi izin verirseniz size iki ayrı yer göstereceğim. Tabii ki hangisinin en güzel olduğunu bilmekte güçlük çekmeyeceksiniz! Dünyamızı da bu şekilde yaparsak daha mutlu, huzurlu ve güvenli oluruz.

PİSLİK

Evet arkadaşlar bu görüntü göze batıyor. Alanda her yer neredeyse çöp. Örnek vermek gerekirse: Pet şişe atıkları, naylon poşet, cam şişeler, bazı eskimiş eşyalar ve hayvan, gübre, bitki pislikleri. Bu yerde bulunduğumuzda rahatsız oluruz.

TEMİZLİK

Burası ise ne kadar temiz, iç açıcı ve rahatlatıcı görünüyor değil mi? Ama Dünyamızın neredeyse çok fazla alanı çöp içinde! Temiz tutamıyorsak en azından geri dönüşüme atabiliriz. Böylece ortlalıktaki çöpler bizi rahatsız etmez...

EVET ARKADAŞLAR ZAMANINIZI AYIRDIĞINIZ VE DÜNYAMIZIN ÇAĞRISINA KULAK VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. BU BİR HATIRLATMAYDI.

ADELAND İSE BİZE BU HATIRLATMAYI TEKRAR HATIRLATTI...

Kendinize iyi bakın.

PaylastıkcaArtar Paylaştıkça Artar! Paylastıkca #Paylastıkca Paylastıkca Artar
Konu Başlığı

Adeland'ı Keşfedin!

Paylastıkca
55 Gönderiler
Aktif Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 11:09 14.07.2013
Arkadaşlar, modlar onları düzeltirse sevinirim
Sıcak konu yapmayı unutmayınız iyi forumlar :)
Paylastıkca
55 Gönderiler
Aktif Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 11:38 14.07.2013
Resimlerde de hata olmuş ama düzeltirseniz sevinirim. :/ Sanki biri
konu açmamı engelliyor :D
Yeni konuma göz atmayı unutmayınız...
Paylastıkca Artar!
süperkız96
5.563 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 13:16 14.07.2013
Resimlerin boyutlarını düzelttim.
Senin bir hatan var konularında mutlaka kocaman bir
resim oluyor.Aşırı büyük resimler göz yorar.
Büyük resimlerinin üzerlerine iki kere tıkla ve genişliğini düzelt.
Teşekkürler :)
♥αzяα ♥ σρρα ѕαяαηgнαє ♥
fb1907furkan
6.525 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 13:26 14.07.2013
Teşekkürler. Sıcak yapıyorum. =)
Paylastıkca
55 Gönderiler
Aktif Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 13:49 14.07.2013
Teşekkür ederim arkadaşlar daha dikkatli olurum biraz acemiyim de :)
sirine555
1 Gönderiler
Yeni Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 11:15 26.07.2013
ben adeland.com a giremiyorum neden?
♡♡♥♥Sabina●⊙♥♥
Işınsu