Benim Dünyam
Tipeez Dünyası
Oyunlar
Haberler
Forumlar
Çizgi Filmler
TipStar
HopSohbet
Tipeez üyesi misin? Olmak ister misin?! Buraya Tıkla
  • Vızıltı
  • Oyunlar
  • Arkadaşlar
  • Forumlar
En sevdiğin karakter hangisi?
Muhabir Eda
Editör Maya
Grafiker Can
Fotoğrafçı Mert
 
Hello Kitty doğum gününü Türkiye'de kutluyor!
 
Hello Kitty İstanbul'da
 
1974 yılında Japon tasarımcı Yuko Yamaguchi'nin benzersiz yorumuyla doğan efsane karakter Hello Kitty'nin doğum günü, 1 Kasım'da Forum İstanbul'da görkemli bir partiyle kutlandı. Etkinlikte, Japonya'dan gelen Hello Kitty maskotu da Hello Kitty hayranlarıyla buluştu.
 
Hello Kitty İstanbul'da
 
Her yıl başka bir ülkede kutlanılan Hello Kitty’nin doğum günü bu yıl Türkiye'de kutlandı. Forum İstanbul Alışveriş Merkezinin ev sahipliği yaptığı doğum günü partisinde çocuklar coşkuyla eğlendi. Hello Kitty doğum günü pastasını hayranlarıyla kestikten sonra onlarla oyunlar oynadı. Atölye çalışmaları, çizim ve boya yapan çocuklara katılım belgesi verildi.
 
Hello Kitty İstanbul'da
 
Hello Kitty, Japonya’da yaratıldı fakat Londra’da doğdu ve orada yaşıyor. Dedesi ve ikiz kardeşiyle yaşayan Hello Kitty en çok elmalı turtayı seviyor.
 
Üç elma boyunda Hello Kitty
 
Hello Kitty’nin ifadesiz olmasının sebebi ise; insanların mutlu ve mutsuz hallerine ayak uydurup iyi hissettirmesi içindir. 
 
Hello Kitty İstanbul'da
 
Hello Kitty doğum günü kutlamaları, 5 Kasım 2017 Pazar gününe kadar Forum İstanbul'da devam edecek. Eğer sen de Forum İstanbul'a gidersen Hello Kitty etkinliklerine ücretsiz katılabilirsin.
 
Siz de Hello Kitty karakterini seviyor musunuz? 
Mini olimpiyatlar başlıyooooorrr.....
Geyik muhabbetini sever misin? :)
Hem çok işe yarıyorlar hem de çok ...
Bu kediler çok aristokrat. Sanırsı...