Benim Dünyam
Tipeez Dünyası
Oyunlar
Haberler
Forumlar
Çizgi Filmler
TipStar
HopSohbet
Tipeez üyesi misin? Olmak ister misin?! Buraya Tıkla
  • Vızıltı
  • Oyunlar
  • Arkadaşlar
  • Forumlar
En sevdiğin karakter hangisi?
Muhabir Eda
Editör Maya
Grafiker Can
Fotoğrafçı Mert
 
 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, çocuklarımıza mutlu bir bayram yaşatmak isteyen Masal Müzesi, müze ziyaretinin yanı sıra; atölye çalışmaları, palyaço gösterisi ve yüz boyama etkinliği ile ziyaretçilerini ağırlıyor. 
 
Masal müzesi 
 
Çocukların çok sevdiği atölye çalışmalarından biri olan ‘’Kaşık Kukla Atölyesi’’, çocuklara mutlu bir bayram günü yaşatmak için Masal Müzesi’nin atölyesinde katılımcılarını bekliyor. Bu çalışmayla, atölyeye katılacak olan çocukların; hayal güçlerinin gelişmesi, yaratıcılıklarının üst seviyeye çıkması, keşfetme ve öğrenme becerilerinin gelişmesi hedefleniyor. 20 kişilik gruplardan oluşup, 12.00-13.00, 13.30-14.30, 15.00-16.00 saatleri arasında üç seanstan oluşacak olan atölyeye katılım için 0216 280 6222 numaralı telefonu arayarak randevu almak gerekiyor. 
 
Masal müzesi 
 
Masal Müzesi’nde 10.00-16.00 saatleri arasında yapılacak olan ‘’Palyaço Gösterisi’’ ve ‘’Yüz Boyama’’ etkinliğine her yaştan ziyaretçi katılabiliyor. Bu etkinliğe katılım için ise randevu almak gerekmiyor.  
23 Nisan’da kapılarını saat 09.00’da ziyaretçilerine açacak olan Masal Müzesi’nde ki tüm etkinlikler ve müze ziyareti de Kartal Belediyesi’nin hizmeti olduğu için ücretsiz.  
 
Sen 23 Nisan'da ne yapacaksın? 
Muzaffer İzgü'den unutulmaz bi...
Sevimli oldukları kadar tehlikeli ...
Minik minik eşyalarla büyük bir dü...
Henüz 13 yaşında ilk albümünü çıka...