Benim Dünyam
Tipeez Dünyası
Oyunlar
Haberler
Forumlar
Çizgi Filmler
TipStar
HopSohbet
Tipeez üyesi misin? Olmak ister misin?! Buraya Tıkla
  • Vızıltı
  • Oyunlar
  • Arkadaşlar
  • Forumlar
En sevdiğin karakter hangisi?
Muhabir Eda
Editör Maya
Grafiker Can
Fotoğrafçı Mert
 
FIFA ve 2018 Dünya Kupası’nın resmi ortağı Gazprom tarafından yürütülen Dostluk İçin Futbol programına katılan 211 ülke ve bölgede “Uluslararası Futbol ve Dostluk Günü” kutlandı.
 
Dostluk için futbol 
 
Futbol ve Dostluk Günü’nün İstanbul’daki etkinliklerine, bu yıl programa genç oyuncusu ile katılan Beşiktaş ev sahipliği yaptı. Beşiktaş’ın genç oyuncusu Semih Kılıçsoy, programın Haziran ayında Moskova’da düzenlenecek ana etkinliklerinde Türkiye’yi temsil edecek. 
 
 Dostluk için futbol
 
Programın tüm katılımcı ülkelerinde eş zamanlı olarak kutlanan “Futbol ve Dostluk Günü”nün İstanbul’daki etkinliklerine, Beşiktaş Fulya Hakkı Yeten Tesisleri ev sahipliği yaptı.
 
Dostluk için futbol 
 
Etkinlikler kapsamında Beşiktaşlı gençlerle Yıldızsporlu yaşıtları arasında bir dostluk maçı düzenlendi. 3-0 Beşiktaş’ın galibiyetiyle sonuçlanan maç, oyuncular arasında programın dokuz değeri olan “dostluk, eşitlik, adalet, sağlık, barış, özveri, zafer, gelenek ve onuru” temsil eden “dostluk bilekliklerinin” değiş tokuş edilmesiyle başladı. 
 
Dostluk için futbol 
 
Beşiktaş Futbol Akademi Sportif Direktörü Gökhan Keskin’in de katılımıyla düzenlenen basın toplantısında programın detayları kamuoyuyla paylaşıldı.Programa bu yıl katılan ülkelerin 12 yaş grubu oyuncularından oluşan 32 karma takım, 12-13 Haziran’da Moskova’da düzenlenecek 2018 Dostluk İçin Futbol Dünya Şampiyonası’nda mücadele edecek.
 
Dostluk için futbol 
 
14 Haziran’da ise projenin tüm katılımcıları, Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupası’nın açılışına eş zamanlı olarak organize edilecek Altıncı Uluslararası Dostluk İçin Futbol Çocuk Forumu’na katılacak.  
 
  
Dostluk için futbol organizasyonunu takip ediyor musun?
Muzaffer İzgü'den unutulmaz bi...
Sevimli oldukları kadar tehlikeli ...
Minik minik eşyalarla büyük bir dü...
Henüz 13 yaşında ilk albümünü çıka...