Benim Dünyam
Tipeez Dünyası
Oyunlar
Haberler
Forumlar
Çizgi Filmler
TipStar
HopSohbet
Tipeez üyesi misin? Olmak ister misin?! Buraya Tıkla
  • Vızıltı
  • Oyunlar
  • Arkadaşlar
  • Forumlar
En sevdiğin karakter hangisi?
Muhabir Eda
Editör Maya
Grafiker Can
Fotoğrafçı Mert
 
Bu yıl altıncısı düzenlenen 'Dostluk için futbol' organizasyonunda bu yıl Türkiye'yi Eda Çelik temsil etti. Hürriyet Çocuk Kulübü'nün açtığı yarışmada yazdığı makale ile dikkat çeken Eda, daha sonra mülakatı da geçerek Hürriyet Çocuk Kulübü ile birlikte hem Türkiye'yi hem de Hürriyet Gazetesi'ni Moskova'da temsil etme hakkı kazanmıştı.
 
Eda Moskova'da
 
8-15 Haziran tarihleri arasında Rusya'da gerçekleşen 'Dostluk için futbol' organizasyonunda 'çocuk gazeteci' olarak görev alan Eda, dünyanın farklı ülkelerinden gelen çocuklarla dostluklar kurdu, organizasyonlara katıldı, haberler yazdı.
 
Eda Moskova'da
 
Organizasyonu çok beğendiğini söyleyen Eda "Burada bulunmak benim için büyük şans. İyi ki bu yıl ben seçilmişim. Böylece hem Rusya'yı gördüm hem İngilizce pratik yaptım hem de dünyanın farklı ülkelerinden arkadaşlarım oldu" dedi.
 
Eda Moskova'da
 
Gazprom'un düzenlediği Football For Friendship (Dostluk için futbol) organizasyonu gelecek yıl da düzenlenecek. Eğer sen de 'çocuk gazeteci' veya 'çocuk futbolcu' olarak organizasyonda yer almak istersen www.footballforfriendship.com internet sitesini ziyaret et ve başvuru tarihlerini takip et!
 
Eda Moskova'da
 
Yaşasın dostluk için futbol! 
Muzaffer İzgü'den unutulmaz bi...
Sevimli oldukları kadar tehlikeli ...
Minik minik eşyalarla büyük bir dü...
Henüz 13 yaşında ilk albümünü çıka...