Benim Dünyam
Tipeez Dünyası
Oyunlar
Haberler
Forumlar
Çizgi Filmler
TipStar
HopSohbet
Tipeez üyesi misin? Olmak ister misin?! Buraya Tıkla
  • Vızıltı
  • Oyunlar
  • Arkadaşlar
  • Forumlar
En sevdiğin karakter hangisi?
Muhabir Eda
Editör Maya
Grafiker Can
Fotoğrafçı Mert
 
Hürriyet Çocuk Kulübü'nün bu yıl Dinozor Çocuk yayınlarıyla birlikte düzenlediği 'Kendi Gazeteni Yap' yarışmasında en beğenilen 50 gazete Çemberlitaş'taki Basın Müzesi'nde sergilenmeye başladı. Ayrıca yarışmada dereceye giren kişilere de ödülleri takdim edildi.
 
'Kendi Gazeteni Yap' sergisi
 
Zeynep Ceren Cengiz “Teleskop” gazetesi ile birinci, İnci Saracık “Müzikal” gazetesiyle ikinci, Muhammed Ferit Avcı “Işık Hızında Teknoloji” gazetesiyle üçüncü olurken Naz Peri İrem Kurt “Minik Okur” gazetesiyle mansiyon ödülüne layık görüldü. Lal Aktaş ise “Kuçu Kuçu” gazetesi ile Dinozor çocuk özel ödülünün sahibi oldu.
 
'Kendi Gazeteni Yap' sergisi
 
Hürriyet Çocuk Kulübü editörü Ömür Kurt yaptığı açıklamada “Öncelikle katılımlarınız için çok teşekkür ederim. Çok sayıda başvuru aldık ve seçerken çok zorlandık. Seçimlerimizde yaş, yaratıcılık, fikir ve özgünlüğe çok önem verdik. Ben ve jüri arkadaşlarımın adil olduğunu düşünüyorum. Birinci olamayan arkadaşlarım lütfen üzülmesinler sergiye giren eserlerin hepsi çok başarılı” dedi.
 
'Kendi Gazeteni Yap' sergisi
 
Ödüllerini alan yarışmacılar çok heyecanlı ve mutlu olduklarını, gelecek sene de yarışmaya katılacaklarını belirtirken aileler ise bu organizasyon için Hürriyet Çocuk Kulübü ve Dinozor Çocuk’a teşekkür etti.
 
'Kendi Gazeteni Yap' sergisi
 
Dinozor Çocuk editörü Nihal Ünver ise "Okuyan ve araştıran çocuklar bizim için çok önemli. Basın Müzesi'nde böyle bir serginin açılmış olmasından dolayı çok mutluyuz" dedi.
 
'Kendi Gazeteni Yap' sergisi
 
Sergi 25 Mart Pazar gününe kadar ücretsiz olarak gezilebilecek. Yolun düşerse mutlaka sen de uğra...
Saçları dilediği şekli alıyor...
Tatsuya Tanaka’nın minyatür dünyas...
Çocukların hayalleriyle süslenen k...
Instagram'ın yeni Türk cosplay...