Benim Dünyam
Tipeez Dünyası
Oyunlar
Haberler
Forumlar
Çizgi Filmler
TipStar
HopSohbet
Tipeez üyesi misin? Olmak ister misin?! Buraya Tıkla
  • Vızıltı
  • Oyunlar
  • Arkadaşlar
  • Forumlar
En sevdiğin karakter hangisi?
Muhabir Eda
Editör Maya
Grafiker Can
Fotoğrafçı Mert
 
Boriska Kipriyanovich, Rusya’nın Volgorad şehrinde yaşıyor. Uzay ve yıldızlarla ilgili çok ilginç şeyler söylüyor. Daha çok küçük bir çocukken bile söyledikleri şaşırtıcıydı. Önceki yaşamında Mars'ta yaşadığına inanıyor.
 
Boriska Mars'ta yaşadığını iddia etti
 
Boriska’nın doktor olan annesi, oğlunun oğlunun özel bir çocuk olduğunu bildiğini, doğduktan iki hafta sonra bile hiç destek olmadan kendi kafasını kaldırabildiğini, birkaç ay sonra konuştuğunu, 1,5 yaşına geldiğinde ise okuyup, resim yapıp, boyama yapabildiğini iddia etti.
 
Boriska Mars'ta yaşadığını iddia etti
 
Ailesinin iddiasına göre, anaokuluna giderken, öğretmenleri de Boriska’nın şaşırılacak derecede iyi hafıza yeteneğiyle beraber, çok iyi yazma ve yabancı dil yeteneği olduğunun farkındaydılar. İngiliz basınında yer alan habere göre ailesi, ona uzaydan hiç bahsetmemiş olmalarına rağmen, Boriska’nın sık sık Mars, gezegenler ve uzaylılardan bahsettiğini fark etti.
 
Boriska Mars'ta yaşadığını iddia etti
 
Kısa bir süre sonra Boriska, nükleer bir faciadan etkilenen ve savaştan tahrip olmuş Mars’ta doğduğunu iddia etmeye başladı. Kızıl Gezegen halkının karbondioksit soluduğunu ve yerin altında yaşadığını söyledi. Marslıların gezegenler arası yolculuk yapabildiğini ve geçmiş hayatında dünyayı pilot olarak ziyaret ettiğini sözlerine ekledi. "Giza Piramidi'ndeki Büyük Sfenks açıldığı zaman tüm insanlığın yaşamı değişecek. Tam olarak yerini hatırlamıyorum ama kulağın arkasında bir yerlerde açma mekanizması var” dedi.
 
Boriska Mars'ta yaşadığını iddia etti 
 
Sence onun bu iddiaları çok ilginç değil mi? Eğer Giza Piramidi'nin önündeki sfenskin kulağının arkasında açma mekanizması varsa, Boriska hakikaten doğru söylüyor demektir!
İnternetin yeni gözdesi: İki yüzlü...
Dökülen kuş tüylerinden çıkartılan...
Bu kısa film çok ilginç...
Dahi çocuk Boriska, Mars'ta ya...