YASAL UYARI

Tipeez.com, Tipeez İnternet Hizmetleri A.Ş.'nin bir hizmeti olup; abonelerine sunduğu hizmet çerçevesinde yasal mevzuata uygun olarak faaliyet göstermektedir. 

Tipeez, başkalarının fikir haklarına saygı gösterir. Tipeez’de bulunan bazı içeriklerin sahip olduğunuz ya da temsil ettiğiniz telif haklarına zarar verdiğini düşünüyorsanız, tarafımıza ihlal edildiği iddia edilen telifli eserin mülkiyet durumu hakkında iletisim@tipeez.com adresine yazılı bir bildirimde bulunabilirsiniz.

Tipeez’in  Hizmetleri abonelerine Tipeez.com’a içerik ekleme olanağını sağlar. Tipeez’de yer alacak olan bu içeriklerle ilgili 5651 sayılı kanun hükümleri ve ilgili mevzuatı uyarınca Tipeez İnternet Hizmetleri A.Ş.'nin sorumluluğu belirlenecek olup, bu kapsamda içerikten sorumluluk, bağlantı sağladığı kişiye ait olacaktır. Tipeez gerektiği gibi, sizden ve/veya üçüncü kişilerden gelecek olan bildirimlere dayanarak, durumdan haberdar olması, nihayetinde yasal mercilerden gelecek talepler üzerine teknik olarak imkan bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmak ya da içeriğe erişimi engelleme hakkını saklı tutar.

Bu kapsamda, kasıtlı olarak ve açık bir şekilde materyalin ihlal edildiği, yanlışlıkla kaldırıldığı veya erişiminin engellendiği konusunda yanlış beyanlar veren kişi, bu yanlış beyanlara güvenerek ihlal edildiği iddia edilen materyali kaldırması ya da materyale erişimi engellemesi nedeniyle, Tipeez İnternet Hizmetleri A.Ş.'nin, sorumluluğunda doğabilecek maddi ve manevi her türlü zararı tazmin hakkı saklıdır.

Tipeez.com kapsamında yer alan tüm hizmet ve faaliyetlerle ilgili olarak abonelerin tek muhatabı doğrudan ve yalnız Tipeez İnternet Hizmetleri A.Ş.'dir.