Benim Dünyam
Tipeez Dünyası
Oyunlar
Haberler
Forumlar
Çizgi Filmler
TipStar
HopSohbet
Tipeez üyesi misin? Olmak ister misin?! Buraya Tıkla
  • Vızıltı
  • Oyunlar
  • Arkadaşlar
  • Forumlar
REKLAMI KAPAT

Kerem Bürsin Kimdir?

Aisa

Yayınlanma Tarihi 18.11.2013 15:00:00

kerem bursin nereli, kerem bursin hayatı 
Son zamanların başarılı oyuncusu Kerem Bürsin hakkında bilmedikleriniz bu yazıda! 
 
 
"Güneşi Beklerken" adlı dizideki Kerem Sayer rolü ile başarılı bir çıkış yakalayan oyuncunun Elle dergisine verdiği röportajla onu çok daha yakından tanıyacaksınız. İşte Kerem Bürsin röportajı...
 
Oyunculuğa Başlama Hikâyesi:
 
"Lisede başladım (Liseyi ve Üniversiteyi Teksas'ta okudu). Oyunculuk yapınca popülaritesinin artıp artmadığı sorulunca 'Hayır' dedi, okulda asıl sporcu olmak popülerdi. Zaten ben de spor yapıyordum Oyuncu olmak, okuldaki tiyatro faaliyetleriyle ilgilenmek hiç havalı değildi.  Neyse okulda son sene bir tiyatro yarışması yapıldı ve yarışmayı ben kazandım. Böylece lisedeki son yılımda karaktere girmek, oyunculuk nedir, ne değildir, öğrenmeye ve araştırmaya başladım. Birazda lisedeki öğretmenim sayesinde oldu. O beni teşvik etti."
 
Kerem Bürsin Kimdir? 
 
Ailesinin Oyuncu Olmasına Bakış Açısı Ne Yöndeydi? 
 
"Özellikle babam çok tedirgindi nedeni ise para kazanamam diye. Tamam "ben bu işi seviyorum, yapacağım" diye tutturuyorsun; ama para kazanmak da önemli. Annem sessiz destekçiydi. Babam "Emin misin oğlum?" derken, annem en uygun üniversite nerede diye araştırmış; onun sayesinde Boston'daki Emerson College'a gittim. Bana "Oyunculuk yaparsan ilgini ne çeker?" diye sordu. Reklamcılık, işletme, pazarlama gibi alanları söyledim çünkü bunlarda hoşuma gidiyordu."
 
Kerem Bürsin Kimdir? 
 
İsmini Değiştirmek İstedi mi?
 
"İsmimi değiştirmemi önerdiler. Bunu düşündüm; düşünmedim dersem yalan olur. En basiti, insanlar ismimi nasıl söyleyeceklerini bilemiyorlardı. Yine de böyle bir şey yapmak içime sinmedi. Kendi kendime "hayır ben Kerem'im" dedim. O zamanki kız arkadaşımın babası (ki o da çok iyi oyuncudur) bana "İsim oyuncuyu yapmaz, oyuncu ismi yapar demişti. Bu beni çok etkiledi. Ben bir oyuncuyum. İşimi doğru yaparsam ismin önemi yok. Ama sürünmedim değil; o dönem çok süründüm. İnsan korkuyor, ben de korktum. Emin miyim bunu istediğime, yeterli miyim, gibi bir dolu soru soruyorsun kendine. Ben çok yakışıklı değilim. Neyse ki işim yakışıklı olmak değil. İşim oyuncu olmak"
 
Kerem Bürsin Kimdir? 
 
Los Angeles'tan Türkiye'ye Dönme Kararı: 
 
"Geçen sene Türkiye'ye gelmiştim. Bu arada Amerika'daki ilk filmimi çektim, başarılı da oldu ama sonra yine durgunluk yaşandı. Kuzenimin düğünü için buradaydım. Akşam uçağa bineceğim, herkes bana "burada kal, endüstrisi gelişiyor, burada oyunculuk yapmayı düşünür müsün?" gibi şeyler söylüyor. Gaye Sökmen'le tanıştım. Onunla konuşunca kalmaya karar verdim. Beni Amerika'da (ailem dışında) tutan bir şey yok. Biraz da oradaki ortamdan "güzel bir haber gelecek mi?" düşüncelerinden uzaklaşmak istedim. Türkiye'de kalınca en kötü ne olabilir ki? Kendi kendime "başarısız olursam Yeni Zelanda'ya kaçarım, oradaki çocuklara oyunculuk dersi veririm" dedim."
 
Kerem Bürsin Kimdir? 
 
Türkiye'de Aşık Olmak İstiyor!
 
Türkiye'de hiç aşık olmadım. İstanbul'da aşık olmayı çok isterim. Burası o kadar romantik bir şehir ki... Teksas'ta aşık oldum burada aşık olmak çok daha güzeldir. Bir sevgiliyle gidecek o kadar çok yer var ki, say say bitmez. İstanbul'a ilk taşındığımda en sevdiğim şey; sabah dörtte sokağa çıkıp yürümekti. O sessizlik, sokakların enerjisi, her yerde tarihi görüyor ve hissediyorsun. Bir kızın elini tutup da bu sokaklarda yürümek ne keyifli olur. 
 
  Kerem Bürsin Kimdir?
 
Siz Kerem Bürsin'in oyunculuğunu beğeniyor musunuz? Güneşi Beklerken'i izliyor musunuz?  
Fotoğraflarla 23 Nisan! 40. Uluslararası Çocuk Şenliği devam edi...
Kitap Hediye Günü! Herkese her yerde kitap...
Birbirlerinden Çok Farklılar! Hepimiz onları aynı şeyler sanıyoruz ama...
Haftanın Kaybedeni: Danla Biliç Son olaydan sonra 35 bin abonesi takibi ...
Tipeez'in yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Bayıldım!
Güzel ama henüz alışamadım.
Eskisi daha iyiydi.
Dünya Çocukları Bursa'da! 40. Uluslararası Çocuk Şenliği başladı.....
Frida Bebeği Yasaklandı! Gerekçe olarak kaşları gösterildi...
NASA İsimlerimizi Güneş'e Gönderecek! Bu şansı yakalamak için son gün...
Youtuberlık Yarışması! 'Kanalıma Hoş Geldiniz!' yarışma...
Link ile Röportaj Link herkesin merak ettiği soruları yanı...
Fotoğraflarla 23 Nisan! 40. Uluslararası Çocuk Şenliği devam edi...
Top