Benim Dünyam
Tipeez Dünyası
Oyunlar
Haberler
Forumlar
Çizgi Filmler
TipStar
HopSohbet
Tipeez üyesi misin? Olmak ister misin?! Buraya Tıkla
  • Vızıltı
  • Oyunlar
  • Arkadaşlar
  • Forumlar
 
Yeni yıla nasıl girmeyi düşünüyorsun?
Evde ailemle gireceğim.
Bilgisayar başında gireceğim.
Evde arkadaşlarımla gireceğiz.
Dışarıda eğlenerek gireceğiz.
 
Katy ve Taylor Arasındaki Gerginlik Sürüyor
Taylor Swift yaptığı bir röportajda: ...
Dev Dans Evi!
Dans etmek farklı bir boyut kazandı!
Harika Karakterler!
Kara kalemden dijital ortama!
Zedd ve Selena Gomez'in ortak çalışm...
Beşiktaş Son Anda Yıkıldı
85. dakikada gelen penaltı, hayalleri yı...
2015 Radio Disney Müzik Ödülleri Adayları
Adaylar arasında çok yakından tanıdığım ...
E Klavye Yapıldı!
On parmak artık E klavye ile yazacak!
İlk İpucu Bulundu!
Rüzgar'a ait ilk ipucuna ulaşıldı!
Süper Kahramanlar!
Süper kahramanların gerçek olduğunu hâyâ...
Katy ve Taylor Arasındaki Gerginlik Sürüyor
Taylor Swift yaptığı bir röportajda: ...
kerem bursin nereli, kerem bursin hayatı 
Son zamanların başarılı oyuncusu Kerem Bürsin hakkında bilmedikleriniz bu yazıda! 
 
 
"Güneşi Beklerken" adlı dizideki Kerem Sayer rolü ile başarılı bir çıkış yakalayan oyuncunun Elle dergisine verdiği röportajla onu çok daha yakından tanıyacaksınız. İşte Kerem Bürsin röportajı...
 
Oyunculuğa Başlama Hikâyesi:
 
"Lisede başladım (Liseyi ve Üniversiteyi Teksas'ta okudu). Oyunculuk yapınca popülaritesinin artıp artmadığı sorulunca 'Hayır' dedi, okulda asıl sporcu olmak popülerdi. Zaten ben de spor yapıyordum Oyuncu olmak, okuldaki tiyatro faaliyetleriyle ilgilenmek hiç havalı değildi.  Neyse okulda son sene bir tiyatro yarışması yapıldı ve yarışmayı ben kazandım. Böylece lisedeki son yılımda karaktere girmek, oyunculuk nedir, ne değildir, öğrenmeye ve araştırmaya başladım. Birazda lisedeki öğretmenim sayesinde oldu. O beni teşvik etti."
 
Kerem Bürsin Kimdir? 
 
Ailesinin Oyuncu Olmasına Bakış Açısı Ne Yöndeydi? 
 
"Özellikle babam çok tedirgindi nedeni ise para kazanamam diye. Tamam "ben bu işi seviyorum, yapacağım" diye tutturuyorsun; ama para kazanmak da önemli. Annem sessiz destekçiydi. Babam "Emin misin oğlum?" derken, annem en uygun üniversite nerede diye araştırmış; onun sayesinde Boston'daki Emerson College'a gittim. Bana "Oyunculuk yaparsan ilgini ne çeker?" diye sordu. Reklamcılık, işletme, pazarlama gibi alanları söyledim çünkü bunlarda hoşuma gidiyordu."
 
Kerem Bürsin Kimdir? 
 
İsmini Değiştirmek İstedi mi?
 
"İsmimi değiştirmemi önerdiler. Bunu düşündüm; düşünmedim dersem yalan olur. En basiti, insanlar ismimi nasıl söyleyeceklerini bilemiyorlardı. Yine de böyle bir şey yapmak içime sinmedi. Kendi kendime "hayır ben Kerem'im" dedim. O zamanki kız arkadaşımın babası (ki o da çok iyi oyuncudur) bana "İsim oyuncuyu yapmaz, oyuncu ismi yapar demişti. Bu beni çok etkiledi. Ben bir oyuncuyum. İşimi doğru yaparsam ismin önemi yok. Ama sürünmedim değil; o dönem çok süründüm. İnsan korkuyor, ben de korktum. Emin miyim bunu istediğime, yeterli miyim, gibi bir dolu soru soruyorsun kendine. Ben çok yakışıklı değilim. Neyse ki işim yakışıklı olmak değil. İşim oyuncu olmak"
 
Kerem Bürsin Kimdir? 
 
Los Angeles'tan Türkiye'ye Dönme Kararı: 
 
"Geçen sene Türkiye'ye gelmiştim. Bu arada Amerika'daki ilk filmimi çektim, başarılı da oldu ama sonra yine durgunluk yaşandı. Kuzenimin düğünü için buradaydım. Akşam uçağa bineceğim, herkes bana "burada kal, endüstrisi gelişiyor, burada oyunculuk yapmayı düşünür müsün?" gibi şeyler söylüyor. Gaye Sökmen'le tanıştım. Onunla konuşunca kalmaya karar verdim. Beni Amerika'da (ailem dışında) tutan bir şey yok. Biraz da oradaki ortamdan "güzel bir haber gelecek mi?" düşüncelerinden uzaklaşmak istedim. Türkiye'de kalınca en kötü ne olabilir ki? Kendi kendime "başarısız olursam Yeni Zelanda'ya kaçarım, oradaki çocuklara oyunculuk dersi veririm" dedim."
 
Kerem Bürsin Kimdir? 
 
Türkiye'de Aşık Olmak İstiyor!
 
Türkiye'de hiç aşık olmadım. İstanbul'da aşık olmayı çok isterim. Burası o kadar romantik bir şehir ki... Teksas'ta aşık oldum burada aşık olmak çok daha güzeldir. Bir sevgiliyle gidecek o kadar çok yer var ki, say say bitmez. İstanbul'a ilk taşındığımda en sevdiğim şey; sabah dörtte sokağa çıkıp yürümekti. O sessizlik, sokakların enerjisi, her yerde tarihi görüyor ve hissediyorsun. Bir kızın elini tutup da bu sokaklarda yürümek ne keyifli olur. 
 
  Kerem Bürsin Kimdir?
 
Siz Kerem Bürsin'in oyunculuğunu beğeniyor musunuz? Güneşi Beklerken'i izliyor musunuz?  
Bu makaleyi yazdırmak için, sol taraftaki yazıcı simgesine tıkla!
Arkadaşlarınla paylaş
Arkadaşlarını unutma!
Belki de yapacak birşeyler arıyorlardır!
Bu formu kullanarak okuduğun bu makaleyi onlara da gönder.
Arkadaşlarının mail adresi
Bu makaleyi arkadaşlarınla paylaş!